Opowiemy Ci historię miodem pisaną. Miód pitny to nasze zamiłowanie. Codziennie szukamy doskonałości. Chcemy otoczyć Cię pięknymi, intensywnymi aromatami i wybornymi smakami. Prowadzimy sklep, w witrynie którego umieszczamy najstaranniej wybrane miody pitne.

Idea sklepu pitnemiody.pl wyrosła z rodzinnej pasji i zamiłowania do tradycyjnych słowiańskich trunków. Choć w dobie Internetu lokalizacja zdaje się nie mieć znaczenia, to bliskie sąsiedztwo naszej siedziby z Litwą, której istotnym dziedzictwem kulturowym są właśnie miody pitne, nie pozostaje bez znaczenia…

Doceniamy szlachetność słowiańskiego podniebienia, dlatego właśnie u nas znaleźć można najszerszy wybór znamienitych miodów pitnych w sieci. Bogate, unikatowe kompozycje smakowe zamknięte w stylowych butelkach, królują na stołach naszych Klientów nie od dziś. Mamy też coś wyjątkowego… Tylko tutaj możesz znaleźć prawdziwe, oryginalne miody pitne z samego serca Litwy!

Spośród dostępnych na rynku produktów wybieramy te w pełni tradycyjne, z bogactwem i szlachetnością smaku dawnych receptur.

Najwyższa jakość oferowanych trunków zobowiązuje nas do takiej też relacji z każdym Klientem. Otwarci na Państwa oczekiwania gwarantujemy życzliwą, rzeczową i rzetelną obsługę. Zapewniamy przejrzystość płatności oraz ekspresową wysyłkę. Dziś składasz zamówienie i jak najszybciej Wasz trunek wyrusza z naszej siedziby na Wasz stół.

remodal TAK NIE