×

Lista produktów marki VILKUS

Miodosytnia Vilkus powstała dzięki fascynacji utrzymującej się od pokoleń. Nasi przodkowie przybyli do Polski z Węgier, gdzie zajmowali się produkcją wina. W nowej ojczyźnie znaleźli surowiec, który pozwolił stworzyć równie szlachetny trunek: miód pitny. Wielowiekowa tradycja miodosytnicza w Polsce i doświadczenie wielu pokoleń rodziny Wilkuszów, zajmujących się pszczelarstwem jak i amatorskim miodosytnictwem, pozwoliły nam stworzyć wyjątkowy produkt, stanowiący pomost między historią i nowoczesnością.

Nasze miody powstają ze starannie selekcjonowanych, lokalnych surowców oraz krystalicznie czystej wody z własnego ujęcia. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość trunków w połączeniu z walorami smakowymi i niepowtarzalnym, kraftowym charakterem. Standard premium to jednak nie tylko właściwy dobór surowców — ogromną rolę odgrywa tutaj również sam proces produkcji.

Miodosytnia Vilkus ma swoją siedzibę w wyjątkowej okolicy. Otaczająca nas przyroda (w tym tereny objęte programem Natura 2000) stanowi niewyczerpane źródło wzorców i wskazówek, z których korzystamy tworząc nasze miody. Właściwe obchodzenie się z surowcami dostarczanymi przez naturę to podstawa naszego rzemiosła. Jednocześnie każdy etap — począwszy od przygotowania miodu, przez zaszczepienie nastawu, aż po leżakowanie — podlega ścisłej kontroli. Dzięki temu mamy pewność, że dajemy od siebie to, co najlepsze: wyjątkowy miód pitny, za jakość którego ręczymy własnym nazwiskiem.

Miód Pitny Trójniak Vilkus malinowy 750 ml
Ostatnie sztuki w magazynie
Miód Pitny Trójniak Vilkus leżakowany w beczce dębowej...
Obecnie brak na stanie
Miód Pitny Trójniak Vilkus leżakowany w beczce dębowej...
Obecnie brak na stanie

Miód Pitny Trójniak Vilkus śliwkowy 750 ml
Obecnie brak na stanie

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności