×

Witamy Państwa na stronie sklepu pitnemiody.pl – posiadającego ofertę najwyższej jakości miodów pitnych. Choć w dobie Internetu lokalizacja zdaje się nie mieć znaczenia, to bliskie sąsiedztwo naszej siedziby z Litwą, której istotnym dziedzictwem kulturowym są właśnie miody pitne, nie pozostaje bez znaczenia... Naszym Klientom oferujemy prawdziwe, oryginalne, w pełni naturalne miody pitne pochodzące z wielu miodosytni.

Szlachetne słowiańskie podniebienie – chociaż kapryśne – potrafi docenić wyborny smak, niebywały aromat i urzekający zapach dobrej jakości miodu pitnego. Nasza oferta kryje w sobie bogate, unikatowe kompozycje, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Połączenie dawnej receptury ze stylową butelką pozwoliło oferować nam nam trunek doskonały. Brak polepszaczy i środków chemicznych sprawia, że nasze miody pitne przypadną do gustu zarówno znawcom jak i amatorom w zakresie degustacji pszczelich darów.

To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko wysokiej jakości miody pitne, ale również naturalne miody pszczele, zestawy prezentowe, a także profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówienia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą –  życzymy przyjemnych zakupów oraz niezapomnianej degustacji.