×
Dedykowana oferta dla firm

Szukasz zestawów upominkowych lub świątecznych i chciałbyś się czymś wyróżnić? Sprawdź naszą ofertę - oferujemy unikalne zestawy prezentowe, w których główną rolę grają produkty z miodu! Nasze zestawy świąteczne są ręcznie przygotowywane, z pełną dbałością o szczegóły i idealną kompozycją elementów. W zestawach używamy elementów, które powstają z naturalnych składników - w szczególności z miodów i innych produktów pszczelich. 

Zaskocz swoich klientów, kontrahentów i pracowników i podaruj im coś wyjątkowego! A to wszystko z bardzo atrakcyjnymi upustami! 

Oferujemy:

  • unikalne zestawy świąteczne, ręcznie przygotowywane przez nas
  • marki na wyłączność (nie spotkasz ich nigdzie indziej)!
  • ekipę składająca się z pasjonatów, którzy pomogą Ci przy wyborze odpowiednich zestawów i profesjonalnie zrealizują Twoje zamówienie
  • największy wybór elementów zestawów prezentowych oraz możliwość konfiguracji zestawów
  • 13 lat doświadczenia i tysiące klientów - wiemy, jak to robić!
  • prowadzimy największy w Polsce sklep internetowy z miodami pitnymi - znamy się na rzeczy!

Dlaczego warto nas wybrać?

Szybka i terminowa realizacja

Wszystkie składniki naszych zestawów upominkowych i prezentowych posiadamy we własnych magazynach, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizujemy szybko i terminowo. 

Atrakcyjne upusty

Prowadzimy największy sklep internetowy z miodami pitnymi w Europie, możemy jesteśmy w stanie zaoferować największe rabaty i najatrakcyjniejsze upusty!

Możliwość modyfikacji zestawów

Jako jedni z niewielu umożliwiamy dowolną modyfikację i stworzenie zestawu pod konkretne wymagania. Wystarczy nas dopytać o taką możliwość! 

Zainteresowany ofertą?

Poniżej znajdują się banery, które przeniosą Cię do listy naszych zestawów świątecznych i upominkowych - zapraszamy do ich przejrzenia. Następnie wyślij do nas zapytanie - skorzystaj z poniższych danych kontaktowych lub przejdź do podstrony Kontakt

tel: +48 519 40 40 46
email: kontakt@pitnemiody.pl

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności