• Obniżka
  • Pakiet
Zdjęcie Zestaw miodów pitnych 4 x 250 ml

Zestaw miodów pitnych 4 x 250 ml

Apis
33,97 zł 42,46 zł -20%

Zamiast 42,46 zł

Brutto

Zestaw składa się z 4 buteleczek  najlepszych miodów pitnych od Apisu. To doskonała okazja, aby spróbować ich wszystkich! Znajdziemy tu:

- półtoraka Lubelskiego (250 ml, 16%) - charakteryzującego się subtelnym, lecz wyjątkowym aromatem. Wyjątkowy smak zapewnia mu dodatek soku z owoców runa leśnego. Produkowany z brzeczki miodowej z miodu pszczelego nektarowego i wody, w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. W trakcie wieloletniego okresu dojrzewania staje się stabilny o pełnej klarowności. Charakteryzuje się wybornym smakiem najwyższej jakości.

- dwójniaka Dominikańskiego (250 ml, 16%)-  produkowanego z miodu pszczelego nektarowego o łagodnym smaku. powstaje z brzeczki w proporcji 1 objętość miodu i 1 objętość wody. Kilkuletni okres dojrzewania zapewnia mu głębię naturalnego smaku i aromatu. Niezwykle łagodny smak i intensywny miodowy aromat sprawią, że miód ten podbije Państwa podniebienia. Miód Dwójniak Dominikański jest produkowany z dodatkiem specjalnego zestawu przypraw.

- trójniaka Podczaszego (250 ml, 13%) -  powstał z miodu nektarowego z dodatkiem soku wiśniowego i zestawu przypraw korzennych. Jego smak i aromat wzajemnie się uzupełniają, tworząc wyborny trunek. Leżakował około 2 lat.

- trójniaka Apis (250 ml, 13%) - charakteryzującego się umiarkowanie słodkim smakiem, wzbogaconym sokiem z jarzębiny. Jest bogaty w sole mineralne i mikroelementy. Leżakował około 2 lat.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności