• Obniżka
  • Pakiet
Zdjęcie Zestaw miodów pitnych półtoraków 3 x 750 ml

Zestaw miodów pitnych półtoraków 3 x 750 ml

Ami Honey
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
210,76 zł 263,45 zł -20%

Zamiast 263,45 zł

Brutto

W skład zestawu wchodzą:

- Piasecki półtorak (750 ml, 16%) - to typ miodu pitnego, który zachowuje wartości miodów pszczelich, ponieważ nie jest poddawany obróbce termicznej. Podczas długiego okresu dojrzewania powstaje wyśmienity trunek o wyrazistym, wyjątkowym bukiecie z dodatkiem soku śliwkowego. Półtorak Piasecki produkowany jest z brzeczki, w skład której na jedną objętość miodu przypada pół objętości wody.

- Jadwiga półtorak (750 ml, 16%) -  półtorak Jadwiga jest produkowany przez Apis z brzeczki miodowej, w której skład wchodzi miód pszczeli i woda w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. Leżakuje co najmniej kilka lat.  Miód pitny półtorak Jadwiga charakteryzuje się wyrazistym, głębokim bukietem smakowym. Dodatek owoców maliny i dzikiej róży nadaje mu bogatego smaku i aromatu.

- Sandomierski półtorak (750 ml, 16%) - Najwytworniejszy z miodów. Jest miodem pitnym owocowym w którym 30% wody potrzebnej do produkcji zostało zastąpione naturalnym sokiem winogronowym. Wyjątkowo zharmonizowany smak winogron i miodów najlepszej jakości tworzą niepowtarzalny bukiet tego arcydzieła miodosytnictwa. Kuszący aromat winogron i niespotykane bogactwo smaków miodów pszczelich to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Leżakuje minimum 9 lat.


Doskonały dopełnieniem zestawu są dwie satynowe szklanki. Ciesz się smakiem Twoich ulubionych trunków.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności