×
  • -20%
  • Pakiet
Zestaw miodów pitnych w kamionce

Zestaw miodów pitnych w kamionce

Apis
261,96 zł 327,45 zł -20%

Zamiast 327,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 261,96 zł

Zestaw składa się z trzech miodów pitnych w efektownej kamionce, co nadaje im wyjątkowo staropolskiego charakteru!

- Półtorak Jadwiga (500 ml, 16%) - produkowany z brzeczki miodowej, w której skład wchodzi miód pszczeli i woda w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. Ten rodzaj miodu pitnego leżakuje najdłużej, co najmniej kilka lat. Esencjonalny półtorak Jadwiga w kamionce charakteryzuje się wyrazistym, głębokim bukietem smakowym. Produkowany jest z dodatkiem owoców maliny i dzikiej róży. Kamionkowa butelka podkreśla tradycyjny charakter tego wyjątkowego półtoraka.

- Półtorak Lubelski (500 ml, 16%) - produkowany jest przez Apis z miodu pszczelego nektarowego oraz wody z dodatkiem owoców runa leśnego. Na 1 litr tego miodu pitnego przypada 720 g miodu naturalnego. Kilkuletni okres dojrzewania tego wybornego miodu pitnego sprawia, że otrzymujemy trunek najszlachetniejszy, charakteryzujący się subtelnym, a zarazem  intensywnym aromatem. Wyjątkowa kamionkowa butelka przyozdobi każdy stół.

- Dwójniak Dominikański (500 ml, 16%) - produkowany z miodu pszczelego nektarowego o łagodnym smaku. Powstaje z brzeczki w proporcji 1 objętość miodu i 1 objętość wody. Dojrzewał kilka lat, co zapewniło mu głębię smaku i aromatu. Bardzo łagodny smak i intensywny miodowy aromat sprawią, że miód ten podbije Państwa podniebienia. Dwójniak Dominikański od Apisu jest produkowany z dodatkiem specjalnego zestawu przypraw.

W zestawie znajdują się dwie satynowe szklanki, które są doskonałym dopełnieniem zestawu. Ciesz się smakiem Twoich ulubionych trunków.

Ten pakiet zawiera

Wysyłka w 24h!

 
Nazwa własna
5902176726355
Brak opinii
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać oceny produktów.
Zaloguj się

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: