• Obniżka
  • Pakiet
Zdjęcie Zestaw trzech ekskluzywnych półtoraków

Zestaw trzech ekskluzywnych półtoraków

Ami Honey
Ostatnie sztuki w magazynie
326,36 zł 407,95 zł -20%

Zamiast 407,95 zł

Brutto

Od teraz nasze bestsellerowe miody pitne są dostępne w zestawie, w skład którego wchodzą:

- Półtorak Mellis. Najstarszy półtorak w naszej ofercie, o zawartości alkoholu na poziomie 16% leżakowany w beczkach ponad 18 lat co czyni go najszlachetniejszym z oferowanych przez nas miodów pitnych. Jest on wyrazisty w smaku oraz bardzo intensywny w doznaniach. Jego bursztynowa odmiana wzbogacona jest naturalnym bursztynem bałtyckim zwanym sukcynitem, którego wiek datowany jest na 40-50 milionów lat co czyni go najstarszym na świecie. Kawałeczki bursztynu zatopione w tym szlachetnym trunku uwalniają substancje, które od wieków są uznawane za lecznicze i pomagają w wielu schorzeniach. 

Pojemność: 700 ml, zawartość alkoholu: 16%

- Półtorak Krynicki. Jest miodem pitnym owocowym, w którym 30% wody potrzebnej do produkcji zostało zastąpione naturalnym sokiem winogronowym. Wyjątkowo zharmonizowany smak winogron i miodów najlepszej jakości tworzą niepowtarzalny bukiet tego arcydzieła miodosytnictwa. Kuszący aromat winogron i niespotykane bogactwo smaków miodów pszczelich to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Leżakuje minimum 9 lat.

Pojemność: 750 ml, zawartość alkoholu: 16%

- Półtorak Jadwiga. To miód pitny produkowany z brzeczki miodowej, w której skład wchodzi miód pszczeli i woda w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. Ten rodzaj tradycyjnego trunku leżakuje najdłużej, co najmniej kilka lat. Jadwigę charakteryzuje wyrazisty, głęboki bukiet smaków, gwarantowany przez producenta - firmę Apis. Gustowna karafka ozdobi każdy stół. Dodatek owoców maliny i dzikiej róży sprawia, że do tego wybornego miodu pitnego wciąż chce się wracać.

Pojemność: 750 ml, zawartość alkoholu: 16%


W zestawie znajdują się dwie satynowe szklanki, które są doskonałym dopełnieniem zestawu. Ciesz się smakiem Twoich ulubionych trunków.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności