×

Lista produktów marki Miody Nidzica

Miodosytnia Miody Nidzica mieszczą się w starym zabytkowym budynku z 1868 roku, który znajduje się u podnóża zamku krzyżackiego i należą do sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury i Powiśle. Produkujemy miody pitne od ponad 50 lat, które wytwarzane są wyłącznie z surowców naturalnych według starych receptur na bazie miodów pszczelich pochodzących z pasiek z jednego z najczystszych rejonów jakim są Warmia i Mazury.

Nasze miody charakteryzują się delikatnym aksamitnym smakiem, wytworzone przez naturalną fermentację miodu z wodą z dodatkiem szlachetnych szczepów drożdży. Leżakowane wiele lat w dębowych beczkach, naturalnie klarowane. Miody nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury (miody niesycone) a dzięki temu zachowują wszelkie wartości użytych do ich produkcji miodów pszczelich. Mają unikalny smak i wysoką wartość odżywczą z uwagi na wysoką zawartość naturalnego miodu lipowego, gryczanego, wielokwiatowego oraz innych. Długi okres leżakowania wpływa na zharmonizowanie smaku i zapachu miodów pitnych. Naturalny proces sedymentacji (klarowania) pozwala otrzymać przejrzysty i klarowny trunek o złocisto-busztynowym odcieniu.

Miody z Nidzicy doceniane są za ich najwyższą jakość oraz wyjątkowo wykwintny smak. Dlatego też cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Ilość miodu i wody okreśła podstawowy rodzaj miodu produkowanego w naszym zakładzie produkcyjnym.Miód Pitny Półtorak Copernicus 700 ml
Ostatnie sztuki w magazynie
Wódka Nidzicka z Płatkami Róży 700 ml
Ostatnie sztuki w magazynie
Zdjęcie produktu Bartniak o smaku goździków 500 ml
Obecnie brak na stanie
Zdjęcie produktu Kasztel nidzicki o smaku malinowym 500 ml
Obecnie brak na stanie

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności