×
  • -20%
  • Pakiet
Miody pitne od Apisu 3 x 750 ml

Miody pitne od Apisu 3 x 750 ml

Apis
Obecnie brak na stanie
177,96 zł 222,45 zł -20%

Zamiast 222,45 zł

W skład zestawu wchodzą:

- dwójniak Dominikański (750 ml, 16%) - produkowany z miodu pszczelego nektarowego o łagodnym smaku. Powstaje z brzeczki w proporcji 1 objętość miodu i 1 objętość wody. Kilkuletni okres dojrzewania zapewnia mu głębię naturalnego smaku i aromatu. Niezwykle łagodny smak i intensywny miodowy aromat sprawią, że miód ten podbije Państwa podniebienia. Miód pitny Dwójniak Dominikański jest produkowany z dodatkiem specjalnego zestawu przypraw.

- półtorak Lubelski (750 ml, 16%) -  charakteryzuje się subtelnym, lecz wyjątkowym aromatem. Wyjątkowy smak zapewnia mu dodatek soku z owoców runa leśnego. Produkowany z brzeczki miodowej z miodu pszczelego nektarowego i wody, w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. W trakcie wieloletniego okresu dojrzewania staje się stabilny o pełnej klarowności. Charakteryzuje się wybornym smakiem najwyższej jakości.

- trójniak Piastun (750 ml, 13%) - prawdziwą dojrzałość smaku osiągnął po 2 latach leżakowania w starych piwnicach.To aromatyczny oraz intensywny w smaku miód pitny, produkowany z dodatkiem soku z żurawiny i przypraw korzennych. Ten smak sprawi, że będziesz do niego wracać.


Ten pakiet zawiera

2900600000005

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności