• Obniżka
  • Pakiet
Zdjęcie Zestaw miodów pitnych 5 x 250 ml

Zestaw miodów pitnych 5 x 250 ml

Apis
39,56 zł 49,45 zł -20%

Zamiast 48,85 zł

Brutto

Zestaw składa się z 5 buteleczek  najlepszych miodów pitnych od Apisu. To doskonała okazja, aby spróbować ich wszystkich! Znajdziemy tu:

- półtoraka Jadwiga (250 ml, 16%) - produkowanego z brzeczki miodowej, w której skład wchodzi miód pszczeli i woda w proporcji: 1 objętość miodu i 0,5 objętości wody. Ten rodzaj miodu pitnego leżakuje najdłużej, co najmniej kilka lat. Półtorak Jadwiga charakteryzuje się wyrazistym, głębokim bukietem smakowym. Produkowany jest z dodatkiem owoców maliny i dzikiej róży. Bardzo popularny miód pitny producenta Apis, od wielu lat goszczący na polskich stołach.

- dwójniaka Kurpiowskiego (250 ml, 16%)-  dojrzewał kilka lat, co zapewniło mu głębię smaku i aromatu. Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi przypraw korzennych ten pyszny miód pitny charakteryzuje się harmonijnym smakiem i zapachem. Niewątpliwym atutem tego staropolskiego trunku jest dodatek soku z czarnej porzeczki.

- trójniaka Bernardyńskiego (250 ml, 13%) -  do osiągnięcia dojrzałości musi leżakować około 2 lat. Producent - Apis - zadbał, aby w smaku był wyczuwalnie winny i umiarkowanie słodki. Dodany w czasie fermentacji sok z aronii i przyprawy korzenne nadają mu wyjątkowo interesujący bukiet smakowy.

- trójniaka Stolnika (250 ml, 13%) - produkowanego z miodu nektarowego, z dodatkiem moszczu śliwkowego. Zestaw korzennych przypraw uzupełnia charakterystyczny gorzkawo-słodki posmak. Trójniak Stolnik leżakował około 2 lat, co nadało mu głębi smaku i aromatu.

- trójniaka Piastowskiego (250 ml, 13%) - powstaje z miodu nektarowego ciemnego o zdecydowanym smaku i zapachu z dodatkami korzenno-ziołowymi. Posiada subtelny aromat złagodzony miękkością ziół alpejskich.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności